recenzja

Zawsze tłumaczę moim Klientom, że decydując się na sesję fotograficzną powinni od razu zgodzić się abym zleciła dla nich wywołanie ujęć. Dlaczego? Mając zdjęcia w formie elektronicznej, tylko ułamek Klientów wywołuje swoje zdjęcia. Najczęściej fotografie te pozostają zaklęte gdzieś w odmętach komputera i nigdy nie ujrzą dnia słonecznego.

Chcąc pokazać Wam jak pięknie mogą wyglądać wasze zdjęcia na papierze,
a w szczególności zebrane w jednym zbiorze,
pozwólcie, że zaprezentuję fotoalbum firmy @saal.digital.polska.

Specjalnie na tę okazję zamówiłam testowy egzemplarz fotoksiążki.
Album tworzy się w bardzo prosty sposób przy użyciu ściągniętej na komputer aplikacji. Jeśli ma się wybrane wcześniej zdjęcia cały proces trwa dosłownie kilka chwil. U mnie trwało to dłużej, bo nie mogłam się zdecydować co do formatu i rodzaju okładki 🙂

Mój wybór padł na kwadratową fotoksiążkę (19x19cm) opakowaną w piękne, antracytowe pudełko. Już na samym początku zostałam zaskoczona. Opakowanie jest większe niż sama fotoksiążka, robi to duże rażenie i sprawia, iż chce się obejrzeć to co kryje w sobie.

album-otwarty

wachlarz

Jak widzicie na zdjęciach, książka jest solidna, z grubą okładką, mimo że wybrałam wersję bez watowania. Strony dość sztywne. Kilka ze zdjęć ujęłam na obu stronach książki, co zostało pięknie ujęte.

tort

Całość bardzo zgrabna i poręczna. Na wszystkich oglądających robi miłe wrażenie. Jeszcze dobrze nie zdążyłam napisać tu Wam jak bardzo podoba mi się taka fotoksiążka, a już miałam kilka zapytań, o to czy mogę zamówić podobną dla moich Klientów.

Gwarantuję, że Wasze zdjęcia przedstawione w ten sposób, będą stanowić świetną pamiątkę na lata.