o mnie

Moją życiową pasją jest fotografia. Fotografia, która powoduje, że na twarzach fotografowanych osób pojawia się uśmiech. Jeżeli szukacie fotografa, który potrafi idealnie uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze momenty Waszego życia to dobrze trafiliście!

Dlaczego ja? Mój każdy reportaż jest inny, indywidualny, wyjątkowy.

Dzień ślubu jest dla Was najważniejszym dniem w życiu i moje w tym zadanie aby zdjęcia z tego dnia powodowały u Was łzy wzruszenia za kilka lat, gdy będziecie przewracać karty ślubnego albumu.
Wiem jak ważny w takim dniu jest czas, czas który gna.  Pracuję pod presją czasu, tak aby nie stracić ulotnych momentów. Zostaną one przeze mnie zaklęte w kolorowe kartoniki, które po latach będziecie odkrywać na nowo z waszymi dziećmi, wnukami…

Narodziny Maleństwa to kolejne ważne święto w rodzinie. Rodzą się wtedy emocje i uczucia, których nikt, ani nic nigdy nie rozmyje.  Momenty przed i po narodzeniu Dziecka wielu z Was pragnie uwiecznić, aby w przyszłości okazać swoim Szkrabom jakie były kiedyś małe. 🙂 Wiem jak specyficzne są takie sesje, wymagają spokoju, ciepła, intymności. W tym przypadku to Wy wybieracie, gdzie chcielibyście być fotografowani. Na spacerze, w studio, lub w zaciszu własnego domu…

Każda sesja, każdy moment spędzony przez Was przed moim obiektywem, będzie momentem magicznym. Spotkanie z fotografią przeniesie nas w inną rzeczywistość, choć nie odrealnioną, ale powodującą iż czas zwalnia, spotkanie z bliskimi nabiera innego wymiaru.

Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu.

Dodaj komentarz